Odnowa biologiczna

Vitalya Spa, dwupoziomowy kompleks, który oferuje szeroką gamę usług wellness. Na pierwszym z nich znajdą Państwo Strefę Saun, na drugim, Strefę Spa, gdzie poddać się można odnowie biologicznej, kosmetyce twarzy, zabiegom na ciało, masażom czy też fizjoterapii.

 

 

Vitalya Spa


MiejsceCentrum Rekreacyjno-Sportowe, ul. Sulechowska 41, Zielona Góra
Godziny otwarciaPoniedziałek - Niedziela: 10.00-22.00
Informacje dodatkowe

Strefa Saun
to prawie 500 metrów kwadratowych nowocześnie i równocześnie klimatycznie zaaranżowanej przestrzeni, która sprzyja relaksowi i regeneracji sił. Cztery sauny – fińska, ziołowa, biosauna i łaźnia parowa – a także duży basen schładzający, prysznice, stanowiska do moczenia nóg, grota lodowa i duża sala wypoczynkowa z miejscami do siedzenia i leżenia zapewniają komfortowe warunki saunowania i wypoczynku zarówno indywidualnie jak i w grupie znajomych lub z rodziną.

Strefa Spa
oferuje usługi z zakresu pielęgnacji ciała i twarzy, a także zabiegi fizjoterapeutyczne służące utrzymaniu i poprawie zdrowia i kondycji fizycznej. Unikalne masaże, rytuały i ceremonie dające relaks i ukojenie po trudach dnia codziennego, a także upiększające zabiegi na ciało i twarz z wykorzystaniem naturalnych kosmetyków składają się na ofertę skierowaną zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Kontakt

Telefon: 791 100 444; 68 412 44 44
e-mail: spa@vitalya.pl

Strona wwwhttp://vitalya.pl