2015/16

Licealiada
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki
Igrzyska Dzieci
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Files

Wyniki eliminacji  dziewcząt:

Grupa A

Gim 1 - Gim 7     31:10

Klasyfikacja:
1. Gim 1 - awans do finału miejskiego
2. Gim 7

Zespół Gim 3 nie stawił się na zawody bez podania przyczyny. Kara zgodnie z regulaminem: DYSKWALIFIKACJA na sezon 2016/17.

Grupa B

Gim 6 - Gim 4     30:31
Gim 10 - Gim 4       33:2
Gim 10 - Gim 6       40:10

Klasyfikacja:
1. Gim 10 - awans do finału miejskiego
2. Gim 4
3. Gim 6

Grupa C

Gim 2 - Gim Przylep   14:46
Gim 5 - Gim Przylep   8:60
Gim 2 - Gim 5     56:4

Klasyfikacja:
1. Gim Przylep - awans do finału miejskiego
2. Gim 2
3. Gim 5

Wyniki finałów dziewcząt:

Gim 10 - Gim 1               24:28
Gim 1 - Gim Przylep       30:22
Gim 10 - Gim Przylep     28:12

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
MiejsceSzkołaPunkty
1Gimnazjum nr 117
2Gimnazjum nr 1014
3Gimnazjum Przylep12
4-6Gimnazjum nr 711
4-6Gimnazjum nr 211
4-6Gimnazjum nr 411
7-8Gimnazjum nr 68
7-8Gimnazjum nr 58
 

 

 

 

 

Wyniki eliminacji  chłopców:

Grupa A

Gim 4 - Gim Przylep     57:21
Gim 6 - Gim 10     30:51
Gim 4 - Gim 10     95:25

Gim Przylep - Gim 10 55:27
Gim 4 - Gim 6 75:14
Gim Przylep - Gim 6 34:24

Klasyfikacja:
1. Gim 4 - awans do finału miejskiego
2. Gim Przylep - awans do finału miejskiego
3. Gim 10
4. Gim 6

Grupa B

Gim 1 - Gim 5     81:8
Gim 2 - Gim 7     7:45
Gim 1 - Gim 7     60:18

Gim 1 - Gim 2     72:7
Gim 5 - Gim 7     17:38
Gim 5 - Gim 2     13:21

Klasyfikacja:
1. Gim 1 - awans do finału miejskiego
2. Gim 7 - awans do finału miejskiego
3. Gim 2
4. Gim 5

Wyniki finałów chłopców

Gim 4 - Gim 7                 87:7
Gim 1 - Gim Przylep      38:33
mecz o III m-ce:
Gim 7 - Gim Przylep      31:71
mecz o I m-ce:
Gim 4 - Gim 1                57:20

Klasyfikacja końcowa chłopców:
MiejsceSzkołaPunkty
1Gimnazjum nr 417
2Gimnazjum nr 114
3Gimnazjum Przylep12
4Gimnazjum nr 711
5-6Gimnazjum nr 1010
5-6Gimnazjum nr 210
7-8Gimnazjum nr 68
7-8Gimnazjum nr 58