2016/17

Licealiada
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki
Igrzyska Dzieci
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Files

Wyniki finału dziewcząt

Finał:

Gim 7 - Gim 1       21:22
Gim 1 - Gim 10     25:33
Gim 7 - Gim 10     20:30

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

MiejsceSzkołaPunkty
1Gimnazjum nr 1017
2Gimnazjum nr 114
3Gimnazjum nr 712
4-6Gimnazjum Przylep11
4-6Gimnazjum nr 211
4-6Gimnazjum nr 411
7-8Gimnazjum nr 68
7-8Gimnazjum nr 58

 

 

 

 

 

 

Wyniki eliminacji dziewcząt

Grupa A

Gim 4 - Gim 1      15:39
Gim 5 - Gim 1      4:43
Gim 5 - Gim 4     15:32

Klasyfikacja:
1. Gim 1 - awans do finału miejskiego
2. Gim 4
3. Gim 5

Grupa B

Gim 10 - Gim 2       46:14

Klasyfikacja:
1. Gim 10 - awans do finału miejskiego
2. Gim 2

Gim Drzonków nie stawił się na zawody bez podania przyczyny. Drużyna Gim Drzonków została zdyskwalifikowana w sezonie 2017/18.

Grupa C

Gim Przylep - Gim 7              17:22
Gim Przylep - Gim 6              21:14
Gim 6 - Gim 7     18:37


Klasyfikacja
1. Gim 7 - awans do finału miejskiego
2. Gim Przylep
3. Gim 6

 

Wyniki finału chłopców

Finał:

Gim Przylep - Gim 4    13:119
Gim 1 - Gim 4              43:80
Gim 1 - Gim Przylep    78:25

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

MiejsceSzkołaPunkty
1Gimnazjum nr 417
2Gimnazjum nr 114
3Gimnazjum Przylep12
4-5Gimnazjum nr 1011
4-5Gimnazjum nr 611
6-7Gimnazjum nr 79
6-7Gimnazjum nr 59

 

 

 

 

 

 

Wyniki eliminacji chłopców

Grupa A

Gim 4 - Gim Drzonków       20:0   vo

Klasyfikacja:
1. Gim 4 - awans do finału miejskiego

Gim katolickie wycofało się z rozgrywek zgodnie z regulaminem
Gim Drzonków nie stawiło się na zawody bez powiadomienia -dyskwalifikacja na rok szkolny 2017/18.

Grupa B

Gim 1 - Gim 10       54:40
Gim 7 - Gim 10       29:47
Gim 1 - Gim 7         41:21

Klasyfikacja:
1. Gim 1 - awans do finału miejskiego
2. Gim 10
3. Gim 7

Grupa C

Gim Przylep - Gim 5        43:6
Gim 6 - Gim 5                  26:9
Gim Przylep - Gim 6       36:16

Klasyfikacja:
1. Gim Przylep - awans do finału miejskiego
2. Gim 6
3. Gim 5