2019/20

Licealiada
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki
Igrzyska Dzieci
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Files

Piłka siatkowa chłopców - IMS 2019/20



Klasyfikacja końcowa chłopców:
MiejsceSzkołaPunkty
1  Szkoła Podstawowa nr 1025
2  Szkoła Podstawowa nr 1822
3  Szkoła Podstawowa nr 820
4  Szkoła Podstawowa nr 119



Wyniki meczów finałowych:

Szkoła podstawowa nr 10 - Szkoła podstawowa nr 1   (2:0)
Szkoła podstawowa nr 10 - Szkoła podstawowa nr 18 (2:0)
Szkoła podstawowa nr 10 - Szkoła podstawowa nr 8   (2:0)
Szkoła podstawowa nr 8   - Szkoła podstawowa nr 18 (0:2)
Szkoła podstawowa nr 8  -  Szkoła podstawowa nr 1   (2:0)
Szkoła podstawowa nr 18 - Szkoła podstawowa nr 1   (20)

Tabela
1. Szkoła podstawowa nr 10 - 9 pkt
2. Szkoła podstawowa nr 18 - 6 pkt
3. Szkoła podstawowa nr 8  - 3 pkt
4.  Szkoła podstawowa nr 1 -  0pkt


Piłka siatkowa dziewcząt - IMS 2019/20

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
MiejsceSzkołaPunkty
1  Szkoła Podstawowa nr 1025
2  Szkoła Podstawowa nr 1822
3  Szkoła Podstawowa nr 820
4  Szkoła Podstawowa nr 119

Wyniki meczów finałowych:
Szkoła podstawowa nr 8 - Szkoła podstawowa nr 18 (0-2)
Szkoła podstawowa nr 1 - Szkoła podstawowa nr 10 (0-2)
Szkoła podstawowa nr 8 - Szkoła podstawowa nr 10 (0-2)
Szkoła podstawowa nr 1 - Szkoła podstawowa nr 18 (0-2)
Szkoła podstawowa nr 8 - Szkoła podstawowa nr 1 (2-0)
Szkoła podstawowa nr 10 - Szkoła podstawowa nr 18 (2-0)


Eliminacje

Grupa I
Szkoła podstawowa nr 10 - 9 pkt
Szkoła podstawowa nr 14 - 6 pkt
Szkoła podstawowa nr 22 - brak drużyny
Szkoła podstawowa nr 11 - brak drużyny

Grupa II
Szkoła podstawowa nr 8 - 6 pkt
Szkoła podstawowa nr 5 - brak drużyny
Szkoła podstawowa nr 26 - brak drużyny

Grupa III
Szkoła podstawowa nr 1 - 9 pkt
Szkoła podstawowa nr 24 - 6 pkt
Szkoła podstawowa nr 15 - 3 pkt
Szkoła podstawowa nr 28 - brak drużyny

 Grupa IV
Szkoła podstawowa nr 18 - 6 pkt
Szkoła podstawowa nr 17 - 3 pkt
Szkoła podstawowa nr 25 - brak drużyny


Finał  4.12  godz 14:00  Szkoła podstawowa nr 8
Szkoła podstawowa nr  10, Szkoła podstawowa nr  8, Szkoła podstawowa nr  1, Szkoła podstawowa nr  18