2017/18

Licealiada
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki
Igrzyska Dzieci
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Files

Wyniki finałów dziewcząt

Wyniki meczów:
SP 14 - SP 10 0:2 (8:25; 16:25)
SP 14 - SP 11 2:1 (25:18; 24:26; 15:8)
SP 14 - SP 1  1:2 (18:25; 26:24; 11:15)
SP 10 - SP 11 2:0 (25:6; 25:19)
SP 10 - SP 1  2:0 (25:20; 26:24)
SP 11 - SP 1  1:2 (25:18; 19:25; 11:15)

Klasyfikacja końcowa:

MiejsceSzkołaPunkty
1  Szkoła Podstawowa nr 1024
2  Szkoła Podstawowa nr 121
3  Szkoła Podstawowa nr 1419
4  Szkoła Podstawowa nr 1118
5-8  Szkoła Podstawowa nr 817
5-8  Szkoła Podstawowa nr 1517
5-8  Szkoła Podstawowa nr 1817
5-8  Szkoła Podstawowa nr 2217
9-10  Szkoła Podstawowa nr 1713
9-10  Szkoła Podstawowa nr 2613

Wyniki eliminacji dziewcząt

Grupa A:

Wyniki meczów:
 SP 10  - SP 18   2:0  (25:10, 25:5)

Tabela:
1. SP 10 - 3 pkt. 2:0 - awans do finału   
2. SP 18 -  0 pkt.   0-2

Drużyny SP 5 i SP 13 nie stawiły się na zawody bez podania przyczyn.

Grupa B:

Wyniki meczów:
SP 1 - SP 8 2:1 (13:25; 25:23; 15:12)
SP 1 - SP 26 2:0 (25:15; 25:23)
SP 8 - SP 26 2:0 (25:18; 25:12)

Tabela:
1. SP 1 - 6 pkt 4:1 awans do finału
2. SP 8 - 4 pkt 3:2
3. SP 26 - 0 pkt 0:4
SP 24 wycofała się z zawodów przed turniejem

Grupa C:

Wyniki meczów:
SP 11 - SP 15   2:0  (25:9,25:10)

Tabela:
1. SP 11 - 3pkt. 2:0 - awans do finału   
2. SP 15 -  0 pkt. 0-2

Drużyna SP 28 nie stawiła się na zawody bez podania przyczyn.

Grupa D:

Wyniki meczów:
SP 14 - SP 17 2:0 (25:23; 25:23)
SP 14 - SP 22 2:0 (25:7; 25:13)
SP 17 - SP 22 1:2 (25:23; 23:25; 12:15)

Tabela:
1. SP 14 - 6 pkt 4:0 awans do finału
2. SP 22 - 3 pkt 2:3
3. SP 17 - 1 pkt 1:4

 

Wyniki finałów chłopców

Wyniki meczów:
SP 18 - SP 10 1:2 (25:20; 27:29; 9:15)
SP 18 - SP 8  0:2 (12:25; 15:25)
SP 18 - SP 27 1:2 (18:25; 25:22; 10:15)
SP 10 - SP 8  2:1 (11:25; 25:21; !7:15)
SP 10 - SP 27 1:2 (23:25; 25:17; 9:15)
SP 8 - SP 27  2:0 (25:9; 25:14)

Klasyfikacja końcowa:

MiejsceSzkołaPunkty
1  Szkoła Podstawowa nr 824
2  Szkoła Podstawowa nr 1021
3  Szkoła Podstawowa nr 2719
4  Szkoła Podstawowa nr 1818
5-8  Szkoła Podstawowa nr 117
5-8  Szkoła Podstawowa nr 517
5-8  Szkoła Podstawowa nr 1417
5-8  Szkoła Podstawowa nr 1517
9-11  Szkoła Podstawowa nr 1113
9-11  Szkoła Podstawowa nr 1713
9-11  Szkoła Podstawowa nr  2613

Wyniki eliminacji chłopców

Grupa A:

Wyniki meczów:
SP 10 - SP 15  2:0 (25:5; 25:14)
SP 10 - SP 17  2:0 (25:16; 25:14)
SP 17 - SP 15 1:2 (17:25; 26:24; 6:15)

Tabela:
1. SP 10 - 6 pkt  4:0 Awans do finału
2. SP 15 - 3 pkt  2:3
3. SP 17 - 1 pkt  1:4
SP 13 nie stawiła się na zawodach bez podania przyczyny

Drużyny SP 5 i SP 13 nie stawiły się na zawody bez podania przyczyn.

Grupa B:

Wyniki meczów:
SP 8 - SP 26  2:1 (25:27; 25:19; 15:8)
SP 8 - SP 14  2:0 (25:21; 25:14)
SP 14 - SP 26  2:0 (25:23; 25:17)

Tabela:
1. SP 8 - 6 pkt  4:1 Awans do finału
2. SP 14 - 3 pkt 2:2
3. SP 26 - 1 pkt  1:4

Grupa C:

Wyniki meczów:
SP 18 - SP 5 2:0 (25:8; 25:11)

Tabela:
1. SP 18 - 3 pkt 2:0 Awans do finału
2. SP 5 - 0 pkt 0:2
SP 24 nie stawiła się bez podania przyczyny

Grupa D:

Wyniki meczów:
SP 1 - SP 27 1:2 (25:23; 12:25; 15:17)
SP 11 - SP 27 0:2 (14:25; 20:25)
SP 11 - SP 1 0:2 (16:25; 17:25)

Tabela:
1. SP 27 - 6 pkt 4:1 Awans do finału
2. SP 1 - 4 pkt 3:2
3. SP 11 - 0 pkt 0:4