2016/17

Licealiada
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki
Igrzyska Dzieci
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Files

Klasyfikacja końcowa dziewcząt

MiejsceSzkołaPunkty
1VII LO16
2I LO13
3ZSE11
4III LO10
5-6V LO9
5-6IV LO9
7ZSB7

 

 

 

 

 

 

Wyniki finałów dziewcząt

Półfinał I

VII LO - ZSEkon       63:13

Półfinał I

LO I - LO III             48:4

Mecz o III m-ce:

ZSEkon - LO III         20:12

Mecz o I m-ce:

VII LO - LO I               45:15

 

Wyniki eliminacji dziewcząt

Grupa A

I LO - ZSB             28:16
VII LO - V LO       47:4
I LO - V LO           42:14

VII LO - ZSB     46:14
I LO - VII LO    38:40
LO V - ZSB    18:13

Klasyfikacja:
1. VII LO - awans do finału miejskiego
2. I LO    - awans do finału miejskiego
3. LO V
4. ZSB

Grupa B

ZSEkon - IV LO        38:19
III LO - ZSEkon        33:27
III LO - IV LO           20:9

Klasyfikacja:
1. III LO - awans do finału miejskiego
2. ZSEkon - awans do finału miejskiego
3. IV LO

Klasyfikacja końcowa chłopców

MiejsceSzkołaPunkty
1VII LO16
2III LO13
3I LO11
4ZSEiS10
5V LO9
6IV LO9
7ZSB7

 

 

 

 

 

 

Wyniki finałów chłopców

LO I - LO III          34:43
VII LO - ZSEiS      58:36
LO I - ZSEiS          35:34
VII LO - LO III      90:42
VII LO - LO I         82:36
ZSEiS - LO III        36:51

Wyniki eliminacji chłopców

Grupa A

VII LO - ZSEiS       54:38

Drużyna ZSEkon wycofała się z rozgrywek zgodnie z regulaminem

Klasyfikacja:
1. VII LO - awans do finału miejskiego
2. ZSEiS - udział w turnieju barażowym o wejście do finału miejskiego

Grupa B

IV LO - III LO      43:33
ZSB - III LO         47:43
IV LO - ZSB         62:48

Klasyfikacja:
1. III LO - awans do finału miejskiego
2. IV LO - udział w turnieju barażowym o grę w finale miejskim
3. ZSB

Grupa C

LO I - LO V   57:23

Klasyfikacja:

1. LO I - awans do finału miejskiego
2. LO V - udział w turnieju barażowym o prawo gry w finale miejskim

Zespół LO II wycofał się z rozgrywek zgodnie z regulaminem.

Turniej barażowy

ZSEiS - LO IV      47:36
LO V - LO IV       41:28
ZSEiS - LO V       45:31

Klasyfikacja końcowa turnieju barażowego:
1. ZSEiS - awans do turnieju finałowego
2. LO V
3. LO IV