2017/18

Licealiada
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki
Igrzyska Dzieci
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Files

Klasyfikacja końcowa dziewcząt

MiejsceSzkołaPunkty
1I LO16
2V LO13
3ZSB11
4-6ZSiPKZ10
4-6VII LO10
4-6IV LO10
7-9III LO7
7-9II LO7
7-9ZSE7

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki meczów finałowych:
V LO - I LO   17:42
ZSB - I LO   33:37
ZSB - V LO   32:41

Wyniki eliminacji dziewcząt

Grupa A:

Wyniki meczów:
VII LO - II LO     30:16
V LO - II LO    50:23
V LO - VII LO   13:11

Tabela:
1. V LO - awans do finału miejskiego
2. VII LO
3. II LO

Grupa B:

Wyniki meczów:
I LO - III LO  41:18
I LO - ZSiPKZ  33:23
ZSiPKZ - III LO       29:23

Tabela:
1. I LO - awans do finału miejskiego
2. ZSiPKZ
3. III LO

Grupa C:

Wyniki meczów:
ZSB - IV LO  24:10
ZSB - ZSEkon   28:29
ZSEkon - IV LO        21:29

Tabela:
1. ZSB - awans do finału miejskiego
2. IV LO
3. ZSEkon

Na uwagę zasługuje sportowa postawa drużyny Zespołu Szkół Ekonomicznych pod kierunkiem Piotra Tchórzewskiego, która postąpiła zgodnie z duchem i zasadami fair play w stosunku do drużyny Zespołu Szkół Budowlanych.

Wyniki finałów chłopców

 
MiejsceSzkołaPunkty
1VII LO16
2III LO13
3ZSEiS11
4I LO10
5-6ZSB9
5-6IV LO9
7V LO7

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki meczów finałowych:
VII LO - ZSEiS 50:36
I LO - III LO 33:81
VII LO - III LO 87:55
I LO - ZSEiS 41:46
VII LO - I LO 86:31
III LO - ZSEiS 51:42

Wyniki eliminacji chłopców

Grupa A:

Wyniki meczów:
VII LO - V LO      71:38
ZSEiS - V LO     50:40
ZSEiS - VII LO     35:64

Tabela:
1. VII LO - awans do finału miejskiego
2. ZSEiS - udział w turnieju barażowym o udział w finale miejskim
3. V LO

Grupa B:

Wyniki meczów:
III LO - IV LO    72:19

Tabela:
1. III LO - awans do finału miejskiego
2. IV LO - udział w turnieju barażowym o prawo gry w finale miejskim

Drużyna ZSEkon wycofała się z rywalizacji zgodnie z regulaminem

Grupa  C:

Wyniki meczów:
I LO - ZSB  49:47

Tabela:
1. I LO - awans do finału miejskiego
2. ZSB - udział w turnieju barażowym o grę w finale  miejskim

II LO wycofało się z rozgrywek

Turniej barażowy o awans do finału

Wyniki meczów:
IV LO - ZSB     21:42
ZSEiS - IV LO     68:16
ZSEiS - ZSB     42:29

Tabela:
1. ZSEiS - awans do finału miejskiego
2. ZSB
3. IV LO