2018/19

Licealiada
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki
Igrzyska Dzieci
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Files

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

 
MiejsceSzkołaPunkty
1
I LO
16
2VII LO13
3CKZiU nr 1 Budowlanka11
4IV LO10
5-7III LO9
5-7
CKZiU nr Ekonomik
9
5-7
V LO
9



Klasyfikacja końcowa chłopców:

 

MiejsceSzkołaPunkty
1VII LO16
2
IV LO
13
3
III LO
11
4
I LO
10
5
CKZiU nr 2 Elektronik
9
6V LO8
7
CKZiU nr 1 Budowlanka
7
8CKZiU nr Ekonomik6



Koszykówka dziewcząt - Eliminacje


 Grupa A -  I LO,  CKZiU nr 1 Budowlanka,  CKZiU nr 3 Ekonomik,  II LO
 
Wyniki meczów:
 I LO - CKZIu nr 1 Budowlanka 15:1
 CKZiU nr 1 Budowlanka – CKZiU nr 3 Ekonomik 8:6
 I LO - CKZiU nr 3 Ekonomik 18:4

 Tabela:
 1. I LO 2 4 pkt. 33- 5 - awans do finału miejskiego
 2. CKZIu nr 2 Budowlanka 2 3 pkt. 9-21 – awans do finału miejskiego
 3. CKZiU nr 3 Ekonomik 2 2 pkt. 10-24
 Drużyna II LO wycofała się z rozgrywek w sposób regulaminowy.

 Grupa B -  III LO,  IV LO,  V LO,  VII LO

 Wynik meczów:
 VII LO – IV LO 14:10
 V LO - IV LO 2:4
 III LO - VII LO 2:23
 IV LO - III LO 9:2
 III LO – V LO 7:14
 V LO - VII LO 6:13
 
Tabela:
 1.VII LO 3 6 pkt. 50-18 - awans do finału miejskiego
 2.IV LO 3 5 pkt. 23-18 - awans do finału miejskiego
 3.V LO 3 4 pkt. 22-24
 4.III LO 3 3 pkt. 11-46


Koszykówka dziewcząt - Finały

Wyniki meczów: 
I LO – IV LO 11:2
 CKZiU nr 1 Budowlanka – IV LO 7:5
 VII LO – I LO 8:14
 IV LO – VLO 6 :13
 CKZiU nr 1 Budowlanka – VII LO 0:14
 CKZiU nnr 1 Budowlanka – I LO 0:16

 Tabela:
 1. I LO 3 6 pkt. 41- 10
 2. VII LO 3 5 pkt 35-20
 3. CKZiU nr 1 Budowlanka 3 4 pkt. 7-35
 4. IV LO 3 3 pkt 13-31

 Klasyfikacja końcowa:
1. I LO
2. VII LO
3. CKZiU nr 1 Budowlanka
4. IV LO
5-7. CKZiU nr 3 Ekonomik
5-7. V LO
5-7. III LO
 

Koszykówka chłopców - Finały

Wyniki meczów:
VII LO - IV LO 32-15
VII LO - I LO 36-16
VII LO - III LO 42-21
IV LO - I LO 32-25
I LO - III LO 34-41
IV LO - III LO 47-35


Tabela:

  1. VII LO 3 6pkt. 109-52
  2. IV LO 3 5 pkt 94-92
  3. III LO 3 4 pkt. 97-122
  4. I LO 3 3 pkt. 75-10


Końcowa klasyfikacja:

  1. VII LO
  2. IV LO
  3. III LO
  4. I LO
  5. CKZiU nr 2 Elektronik
  6. V LO
  7. CKZiU nr 1 Budowlanka
  8. CKZiU nr 3 Ekonomik