2016/17

Licealiada
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki
Igrzyska Młodzieży Szkolnej
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Pliki
Igrzyska Dzieci
     Aktualności      Regulamin ogólny      Kalendarz      Badminton      Koszykówka      Lekka atletyka      Piłka ręczna      Piłka siatkowa      Piłka nożna      Szachy      Unihokej      Tenis stołowy      Klasyfikacja      Files

Indywidualne Mistrzostwa Miasta Szkół Ponadgimnazjalnych

Indywidualne Mistrzostwa Miasta Szkół Ponadgimnazjalnych - Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
MiejsceSzkołaPunkty
1  I Liceum Ogólnokształcące16
2  VII Liceum Ogólnokształcące13
3  Zespół Szkół Budowlanych11
4  Zespół Szkół Ekonomicznych10
5  III Liceum Ogólnokształcące9
6  V Liceum Ogólnokształcące8
7  II Liceum Ogólnokształcące7
8  Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego6
9  IV Liceum Ogólnokształcące5
10  Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych4
11  Zespół Szkół Technicznych3
Indywidualne Mistrzostwa Miasta Szkół Ponadgimnazjalnych - Klasyfikacja końcowa chłopców:
MiejsceSzkołaPunkty
1  VII Liceum Ogólnokształcące16
2  III Liceum Ogólnokształcące13
3  Zespół Szkół Budowlanych11
4  Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych10
5  I Liceum Ogólnokształcące9
6  Zespół Szkół Ekonomicznych8
7  V Liceum Ogólnokształcące7
8  II Liceum Ogólnokształcące6
9  Zespół Szkół Technicznych5
10  IV Liceum Ogólnokształcące4
11  Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego3

Sztafetowe Biegi Przełajowe

Sztafetowe Biegi Przełajowe - Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
MiejsceSzkołaPunkty
1  VII Liceum Ogólnokształcące16
2   I Liceum Ogólnokształcące13
3  V Liceum Ogólnokształcące11
4  IV Liceum Ogólnokształcące10
5  III Liceum Ogólnokształcące9
6  Zespół Szkół Budowlanych8
7  II Liceum Ogólnokształcące7
8  Zespół Szkół Ekonomicznych6
Sztafetowe Biegi Przełajowe - Klasyfikacja końcowa chłopców:
MiejsceSzkołaPunkty
1  VII Liceum Ogólnokształcące16
2  III Liceum Ogólnokształcące13
3  Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych11
4  Zespół Szkół Ekonomicznych10
5  Zespół Szkół Budowlanych9
6  V Liceum Ogólnokształcące8
7  IV Liceum Ogólnokształcące7
8  Zespół Szkół Technicznych6
9  I Liceum Ogólnokształcące5

 

Indywidualne Biegi Przełajowe

Indywidualne Biegi Przełajowe - Klasyfikacja końcowa dziewcząt:
MiejsceSzkołaPunkty
1  VII Liceum Ogólnokształcące16
2  Zespół Szkół Budowlanych13
3  I Liceum Ogólnokształcące11
4  IV Liceum Ogólnokształcące10
5 III Liceum Ogólnokształcące9
6  V Liceum Ogólnokształcące8
7  II Liceum Ogólnokształcące7
8  Zespół Szkół Technicznych6
9  Zespół Szkół Ekonomicznych5
10  Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych4
Indywidualne Biegi Przełajowe - Klasyfikacja końcowa chłopców:
MiejsceSzkołaPunkty
1  III Liceum Ogólnokształcące16
2  Zespół Szkół Elektronicznych i Samochodowych13
3  VII Liceum Ogólnokształcące11
4  Zespół Szkół Budowlanych10
5  I Liceum Ogólnokształcące9
6  V Liceum Ogólnokształcące8
7  Zespół Szkół Zawodowych PBO7
8  IV Liceum Ogólnokształcące6
9  Zespół Szkół Ekonomicznych5
10  Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego4
11  Zespół Szkół Technicznych3
12  II Liceum Ogólnokształcące2